Trochu prodloužené prázdniny =)

24. února 2009 v 17:18 | Klaris |  Usmáte dny
Tak jsem si včera prodloužila prázdniny, musela jsem do Olmíku k ortodontistovi (zubař-rovnátkář) =D strašný název totok.. Do Olomouce to trvá od nás asi 20 minut, v tomhle počasi tak 40 a byla jsem zatím jen na konzultaci, která trvala 10 minut =D, takže sečteno podtrženo hodinu a půl a kvůli tomu jsem nešla celý den do školy, lážo plážo =). Ale pan doktor Mrva nebo jak se to jmenoval, mě docela překvapil, věděli jste, že rovnátka stojí 12 tisíc? =D háá prdel..
Jinak jsem se taky byla na chvilku mrknout do Olomouc city, byli jste tam někdy? Ne? Tak tam radši ani nechodte, takový velký kulový jsem už dlouho neviděla. Zlatý Brno, jak já ho miluju.. =). Ten pocit, že vás nikdo nezná a nikdo vás neřeší narozdíl od toho tady...Ale zase, když se to tak vezme, tak ráda pobuřuju =D když na vás všichni koukaj jako na blázna, skvělej pocit =).

Mám problém, nevím co si na sebe mám vzít do divadla.. Sukně není problém, ale myslíte, že mám něco jinýho než mikiny? A v ponču by mi byla klemra.. */dilema/*

Zdravíí šťastná (ne nic jsem nepožila) Klaris =))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arty Arty | Web | 25. února 2009 v 15:54 | Reagovat

V Olomouci jsem nikdy nebyla, mám pocit, že ani přesně nevím, kde je...

Zlatý Brno? Heh, asi mluvíš o jiným Brně než o tom, ve kterým bydlím já :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.